Prawidłowe leczenie oparzeń – czyli jak sobie pomóc?

Oparzenie jest uszkodzeniem tkanek na skutek oddziaływania wysokiej temperatury. Do lżejszych lub cięższych oparzeń dochodzi dosyć często – czy to w lecie, pod wpływem ostrego słońca, czy też przy takich zwykłych czynnościach jak gotowanie lub prasowanie. Oparzenia mogą się jednak goić szybko lub nie, być mniej lub bardziej tkliwe i bolesne, a także stanowić problem estetyczny, jeśli są widoczne lub dotyczą dużego obszaru ciała. W związku z tym należy skorzystać z każdego środka, jaki może pomóc – w tym znakomitego Help4Skin Gojenie oparzeń! Co warto o nim wiedzieć?

Prawidłowe leczenie oparzeń - czyli jak sobie pomóc?

Linia produktów Help4Skin

Help4Skin to seria produktów przeznaczonych do pomocy w szybszym gojeniu ran i oparzeń. To środki po które warto sięgnąć, ponieważ nie tylko przyspieszają regenerację, lecz również koją. Rany i oparzenia bywają bardzo bolesne, więc warto użyć produktów, które zmniejszą ból. W dodatku produkty pomagają uniknąć infekcji i zmniejszają ryzyko pojawienia się blizn. Help4Skin Gojenie oparzeń to środek ściśle przeznaczony do stosowania w przypadku oparzeń ciała, przy czym jego działanie polega na chłodzeniu danego obszaru i wytworzeniu na nim bariery ochronnej. Stosowanie zmniejsza też ryzyko wystąpienia blizn i strupów, co zdarza się w przypadku silnych uszkodzeń.

Stosowanie produktu Help4Skin

Specjalny aplikator, zastosowany w produkcie Help4Skin Gojenie oparzeń, pozwala na jego wygodne używanie. Aplikacja staje się prosta i mniej bolesna nawet w przypadku silnych, bolesnych oparzeń skóry. Warto zaznaczyć, że środek to specjalny hydrożel regulujący poziom wilgotności rany. Nie wysycha ona nadmiernie, ani też się nie sączy. Dzięki temu gojenie przebiega sprawnie. Help4Skin Gojenie oparzeń nie jest jednak pierwszym produktem, którego trzeba użyć w przypadku oparzenia. Najpierw bardzo szybko należy schłodzić miejsce letnią wodą, polewając oparzenie przez około 20 minut. Środek Help4Skin Gojenie ran powinien być stosowany raz lub 2 razy dziennie, w zależności od potrzeb i konkretnego oparzenia.

Więcej na https://www.help4skin.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *